Garderoby

 

garderoba w domu jednorodzinnymWłasna garderoba może wydawać się zbędnym dodatkiem w domu, zwłaszcza jeśli zależy nam na przestrzeni. Jednak, dzięki dobraniu odpowiednich mebli, można ją urządzić dosłownie w każdym pomieszczeniu, nie ponosząc wysokich kosztów. Jeśli zamówisz zabudowę garderoby, szybko przekonasz się, jak wygodnie jest mieć w domu oddzielne miejsce na ubrania i sprzęty.

 

Pomieszczenie dla ubrań

Potrzebujesz więcej miejsca na ubrania? Pomyśl o stworzeniu garderoby. To przestrzeń, w której możesz przechowywać ubrania, buty, różne drobiazgi, akcesoria oraz wiele innych rzeczy. Meble na wymiar to szybki i niedrogi sposób na zagospodarowanie dowolnego pomieszczenia w domu.

 

Zastanawiasz się pewnie, na jaki mebel się zdecydować? Jeśli zależy Ci na komforcie, wybierz naszą zabudowę dedykowaną garderobom. Rozwiązanie to zapewnia:

  • wielofunkcyjność – poza ułatwieniem porządkowania ubrań i butów, garderobę łatwo zamienisz w przymierzalnię czy prasowalnię;
  • elastyczność w organizacji przechowywanych rzeczy – sam wybierasz rozmieszczenie półek, szuflad i drążków w nowym meblu. Układasz i przechowujesz rzeczy tak jak chcesz.

Miejsce na porządek – garderoba na zamówienie

W naszym warsztacie stolarskim w Łodzi sam decydujesz o tym, jak będzie wyglądać Twoja garderoba. Dzięki swobodzie wyboru ciekawie zaaranżujesz jej wnętrze. System zabudowy garderoby możesz zlokalizować tam, gdzie chcesz:

  • w oddzielnym pomieszczeniu,
  • przy łazience,
  • przy sypialni,
  • przy pokojach.

Garderoba na zamówienie – fachowo w każdym calu

W naszym zakładzie stolarskim oferujemy dokładnie takie meble, jakich potrzebujesz. Ponadto zamawiane u nas meble są nie tylko unikalne, ale też praktyczne,  ponieważ gwarantujemy:

  • wysokiej jakości materiały – korzystamy tylko ze sprawdzonych marek: SIGE, PFLEIDERER, KRONOPOL, BLUM, GAMET, SPAX, EGGER – zapewniających trwałość i wysoką funkcjonalność;
  • fachowy montaż – Twoja nowa garderoba zostanie przez nas zmontowana szybko i dokładnie. Oszczędzasz dzięki temu czas i unikasz potencjalnych napraw w przyszłości;
  • błyskawiczny czas realizacji – zazwyczaj do dwóch tygodni.

Zamówienie garderoby na wymiar jest u nas procesem prostym i szybkim. Wystarczy wykonać do nas jeden telefon. Zjawimy się na bezpłatny pomiar w Twoim domu, następnie przedstawimy Ci projekt i wycenę, a gdy podpiszemy umowę, rozpoczniemy pracę nad zamówieniem. Po dwóch tygodniach dostarczymy gotowe meble.

 

Nasi stolarze czekają na kolejne zadanie – dopasowaną do Ciebie i Twojego mieszkania zabudowę do garderoby. Wspólnie wybierzemy dla niej najlepsze miejsce. Dzięki nam odkryjesz, jak wygodne i praktyczne jest posiadanie własnego pomieszczenia na ubrania.