Meble apteczne

Wystrój współczesnej apteki różni się od tego sprzed kilkudziesięciu lat. Coraz większe znaczenie ma ekspozycja produktów. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja apteka szła z duchem czasu – postaw na meble apteczne pod wymiar z naszej stolarni.

 

Meble do każdej apteki i pod każdy gust

Niezależnie od tego, czy posiadasz aptekę samoobsługową, czy prowadzisz sprzedaż zza lady, nasi architekci zaprojektują dla Ciebie meble, które zapewnią Ci jak najbardziej optymalne zagospodarowanie przestrzeni apteki. W naszej ofercie znajdziesz m.in. :

  • ergonomicznie zaprojektowane regały wolnostojące, dzięki którym Twoi Klienci będą mogli swobodnie poruszać się między półkami,
  • regały przyścienne do strefy za ladą, które sprawią, że pracownicy zyskają wygodny dostęp do wydawanych leków,
  • przeszklone gabloty przy ladzie, które gwarantują odpowiednią ekspozycję towaru, zwrócą uwagę Klientów na aktualne promocje, a także zachęcą do kupna pod wpływem impulsu,
  • zamykane na klucz wolnostojące gabloty, które dodatkowo uchronią eksponowane produkty przed kurzem i kradzieżą,
  • systemy przechowywania w postaci regałów z szufladami, przeznaczone do umieszczenia zarówno w strefie widocznej dla Klienta, jak i na zapleczu, zapewnią szybki dostęp do zawartości i przejrzystą segregację leków.

 Nasi wykonawcy poradzą sobie z każdą, nawet najbardziej nietypową powierzchnią. Meble apteczne nie muszą być nudne i konwencjonalne. Dzięki zaawansowanym technologiom możliwe jest zaprojektowanie lady prostej, łukowej bądź narożnej. Wszystko zależy od Twojej fantazji i efektu, jaki chcesz uzyskać.

 

Meble apteczne – recepta na zwiększoną sprzedaż

Odpowiednio dobrane meble apteczne nie tylko zwiększają ergonomię i funkcjonalność, ale podświadomie wpływają także na decyzje zakupowe Klientów. Jeśli zależy Ci na zwiększonej sprzedaży, dobrze jest odpowiednio rozplanować umieszczenie regałów, gablotek i kontuaru. Klient wchodząc do apteki powinien czuć się swobodnie. „Atakowanie” go promocjami i ulotkami od samego progu nie jest najlepszym pomysłem. Nie znaczy to jednak, że promowane produkty należy chować pod ladą. Nasi specjaliści pomogą Ci odnieść sukces dzięki skutecznej, ale nienachalnej ekspozycji towaru przy użyciu odpowiednio dobranych mebli.

 

Doświadczenie i wysoka jakość wykonania

16 lat działalności w branży stolarskiej pozwoliło nam wczuć się w potrzeby naszych Klientów. Każde zamówienie jest dla nas jedyne w swoim rodzaju. Nie ma dwóch takich samych zleceń ani dwóch identycznych pomieszczeń. W każdym projekcie uwzględniamy specyfikę wnętrza do umeblowania, jego przyszły styl i charakter, a także indywidualne wymagania zleceniodawcy. Be względu na to, czy chcesz, aby Twoje meble apteczne zachowały bardziej tradycyjny wygląd, czy preferujesz nowoczesny design, znajdziesz w naszym zakładzie coś dla siebie.