Meble biurowe

Znasz powiedzenie „Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana”? Warto to odnieść do warunków, w jakich pracujesz na co dzień. Źle umeblowany gabinet lub biuro może utrudniać wykonywanie pracy. Wybierając meble biurowe na zamówienie według własnego pomysłu, zadbasz o wygodę podczas zajmowania się swoimicodziennymi obowiązkami.

 

Towarzysze Twojej pracy – meble biurowe na wymiar

biurko prezesa dużej firmyPodczas pracy nie chcesz, by coś Cię rozpraszało. Jeśli zależy Ci na tym, byś czuł się komfortowo w biurze lub gabinecie – postaw na meble na wymiar. Pomożemy Ci stworzyć je tak, by pasowały do Twojego stylu i koncepcji pracy. W naszym zakładzie stolarskim w Łodzi możesz zamówić:

  • meble gabinetowe – ich formę i funkcjonalność dopasujesz do swojego sposobu pracy, wystroju gabinetu i innych funkcji, na których Ci zależy. Odpowiednio dobrane umeblowanie pomoże Ci z przyjemnością pracować również w domu;

  • meble biurowe – zadowolenie pracowników to gwarancja ich skutecznej pracy. Meble do biura zaprojektujemy tak, by łączyły estetykę z ergonomią.

Solidność, funkcjonalność i styl mebli biurowych

Chcesz, by miejsce pracy było luksusowe, czy wygodne? Nie musisz już decydować się na jedno rozwiązanie. Od tego, jakie wymagania mają spełniać nowe meble, zależy ich kształt, kolor, budowa i dobór odpowiedniego materiału do ich wykonania.

 

Nasza propozycja materiałów do wykonania mebli biurowych i gabinetowych obejmuje:

  • drewno – ten ekologiczny materiał jest wytrzymały i przyda elegancji twemu miejscu pracy. Drewno jest też dobrym izolatorem ciepła i łatwo się je utrzymuje w czystości;

  • płyty MDF i wiórowe – ich użycie zagwarantuje nowoczesny wygląd mebli biurowych na zamówienie przy zachowaniu przystępnej ceny. Mogą być one w dowolny sposób oklejane lub malowane (matowe, półmatowe, z połyskiem). Daje to dużą swobodę w wyborze stylu mebli.

 

Wypracujemy wygodne rozwiązania – nasz zakład stolarski w Łodzi

Od ponad 16 lat tworzymy unikalne meble dla naszych klientów. Pomożemy Ci umeblować miejsce pracy tak, by było praktyczne i estetyczne. Na dostarczenie nowych mebli do biura lub gabinetu czekasz tylko dwa tygodnie. Nasza oferta umeblowania biurowego obejmuje:

  • biurka,

  • komody,

  • szafy,

  • witryny,

  • stoły,

  • meble nietypowe.

Jeśli chcesz odpocząć w miejscu pracy od niefunkcjonalnych i niewygodnych mebli – wybierz propozycję naszego warsztatu stolarskiego w Łodzi. Nasi klienci sami decydują o tym, co znajdzie się w naszej ofercie. Nieważne, co robisz, dzięki naszym meblom będziesz pracować wygodniej i lepiej.