Meble kuchenne

nowoczesna lakierowana kuchnia w kolorze białymKuchnia to pomieszczenie, w którym szczególnie liczy się funkcjonalność mebli. Wyobraź sobie jak przyjemne i wygodne może być przygotowywanie posiłków, gdy wszystko jest pod ręką i na swoim miejscu – dokładnie tak jak chcesz i lubisz. Jeśli nowoczesna kuchnia jest tym czego pragniesz, zdecyduj się na autorskie meble kuchenne pod wymiar z naszej stolarni.


Twoja idealna kuchnia tylko z meblami na wymiar

doskonale umeblowana kuchniaNowoczesna i funkcjonalna kuchnia w korzystnej cenie? Tak – jeśli zdecydujesz się na meble na zamówienie. Zamiast kupować gotowy zestaw szafek, zapoznaj się z naszą ofertą, dzięki której:

  • dopasujesz nowe meble do pomieszczenia –  sam wybierasz kolor, materiał, akcesoria, dodatki, zdobienia, elementy wykończeniowe;
  • stworzysz kuchnię w dowolnym stylu – nowoczesna czy tradycyjna? Minimalizm czy bogactwo detalu? Wybór należy wyłącznie do Ciebie;
  • wyróżnisz się wśród innych  – nie decydujesz się na masowo produkowany projekt, więc Twoja jadłodajnia będzie unikatowa.

Wyróżnij swoją kuchnię

Zastosowanie najlepszych surowców do wykonywania naszych mebli sprawi, że nowy zestaw szafek pozostanie w Twojej kuchni na lata. Oferujemy do produkcji naszych niepowtarzalnych mebli zarówno naturalne, jak i sztuczne tworzywa:

  • drewno – to szlachetny materiał, który możemy wykorzystać przy tworzeniu kuchni pod wymiar. Drewno na wiele zalet: izoluje termicznie i elektrycznie, jest ekologiczne, a przede wszystkim  sprawia, że meble wyglądają ponadczasowo;
  • wysokiej klasy płyty MDF i wiórowe – mogą być one oklejane lub malowane. To dobry pomysł na urządzenie kuchni w nowoczesnym stylu;

Szczególnie ważny przy tworzeniu nowoczesnych mebli jest wygląd frontów. Są one najczęściej wykonane z drewna, płyt drewnopochodnych i szkła. Wygodę zapewnią Ci również wysokiej jakości solidne blaty, dobrane tak, by były wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości.

 

Przepis na dobrą kuchnię – nowoczesne meble i szeroka oferta

wiszące i stojące szafki kuchenneZamawiając u nas meble, to jeśli chodzi o ich funkcje i formę, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Nasz warsztat stolarski oferuje wszystkie typy mebli kuchennych:

  • szafki wiszące,
  • szafki stojące,
  • szafki narożne,
  • szafki zakończeniowe,
  • meble przeznaczone pod zabudowę sprzętu AGD.

Gdy mieszkasz w Łodzi, województwie łódzkim lub mazowieckim - zadzwoń, my zajmiemy się resztą. Urządzimy kuchnię tak jak lubisz – komfortowo i ze stylem. Twoja nowa kuchnia zupełnie odmieni czas, który w niej spędzasz, a przygotowywanie posiłków i rodzinne rozmowy staną się przyjemnością.