Szafki na buty

Masz dość potykania się o buty wchodząc do mieszkania? Zainwestuj w dobrą szafkę do ich przechowywania. Skończą się ciągłe problemy z porządkowaniem obuwia i przechowywaniem sezonowych lub przeznaczonych na specjalne okazje butów, a w przedpokoju znowu zagości porządek.

 

Szafki na buty na wymiar – odpowiednie do każdego wnętrza

szafki na buty na poddaszuWygodna szafka pomoże Ci szybko uporządkować obuwie i utrzymać ten stan na długo. Jej wygląd może urozmaicić każde wnętrze. Decydując się na zamówienie mebla według swojego pomysłu, wiele zyskujesz. Szafki z naszego zakładu stolarskiego w Łodzi to:

  • ochrona dla Twoich butów – możesz przechowywać w nich delikatne i cenne obuwie.  Przedłużasz w ten sposób trwałość butów, tym samym oszczędzasz pieniądze;
  • idealne dopasowanie do wnętrza – nie musisz wybierać między meblem praktycznym a estetycznym. Szafka, którą wykonamy, będzie wygodna, funkcjonalna, estetyczna i dopasowana do pomieszczenia;
  • precyzyjny montaż – zwiększający trwałość i użyteczność mebla;
    swoboda wyboru stylu, koloru, rozmiaru i innych parametrów – otrzymasz wyrób zgodny z Twoim
  • poczuciem estetyki i praktycznymi potrzebami.

Wybierz kształt, rozmiar i funkcje szafki

Szafki na buty ceni się za ich funkcjonalność. U nas sam decydujesz, jakie wymagania powinien spełnić nowy mebel. Dlatego wygląd i funkcje nowej szafki określasz sam:

  • unikatowy kształt – wyróżnij się na tle masowo produkowanych szafek i stwórz z naszą pomocą własny projekt. Wybierz dowolną stylistykę i sposób wykończenia;
  • dowolny rozmiar – dla singla i dla dużej rodziny, na 10 lub 50 par butów;
  • własny system zabudowy – to wnętrze szafki, dostosowane do Twojego sposobu porządkowania butów. Nie musisz iść się na ustępstwa, jeśli chodzi o sposób układania i przechowywania obuwia.

Przymierz się do naszej oferty

Zamówienie u nas szafki jest niezwykle proste – wystarczy jeden telefon, by rozpocząć cały proces. Przyjedziemy i wykonamy bezpłatny pomiar, wspólnie omówimy Twoją koncepcję, a następnie dostarczymy projekt i przedstawimy wycenę. Gdy obie strony zaakceptują warunki umowy, zajmiemy się wykonaniem projektu. Po zaledwie dwóch tygodniach możesz już zostać właścicielem nowego mebla.

 

Ponad 16-letnie doświadczenie w branży meblarskiej nauczyło nas, jak zrealizować każdy pomysł. W naszym bogatym portfolio możesz zapoznać się z wykonanymi dla klientów zleceniami. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – autorski projekt szafki. Jeśli jesteś klientem z Łodzi, województwa łódzkiego lub mazowieckiego, zadzwoń i zrealizuj z nami swój pomysł na mebel.