Szafy przesuwne z lustrem

Lubisz jasne i przestronne pomieszczenia? Zastanawiasz się, jak uzyskać ten efekt w swoim domu? Czasem wystarczy mała zmiana w umeblowaniu. Jeśli chcesz powiększyć optycznie jedno z pomieszczeń, rozważ zamówienie szafy przesuwnej z lustrem.

 

Przejrzyj się w naszej ofercie

szafa z lustremMasz pomysł na nowy mebel, ale nie możesz w sklepach znaleźć nic, co odpowiada Twoim zamysłom? Podobają Ci się modne rozwiązania dla domu? Przyjrzyj się zaletom naszych szaf przesuwnych z lustrem:

  • przestronne wnętrze, nawet w małym pokoju? Teraz to możliwe. Wbudowane w drzwi szafy lustro pozwoli uzyskać efekt większej przestrzeni w dowolnym pomieszczeniu;
  • szafy z lustrem wprowadzają nowoczesne trendy wnętrzarskie do Twego domu. Zamawiając u nas, otrzymujesz modną szafę w dobrej cenie.
  • nasze szafy są starannie wykonane, a korzystanie z nich to przyjemność: drzwi nie zacinają się, wmontowane lustro jest wytrzymałe i solidnie zamocowane, a sam mebel solidny i ściśle dopasowany.

Zaprojektuj sobie wygodę dzięki szafom z lustrem

Korzystając z naszej oferty mebli na wymiar, dopasujesz ich wygląd do własnego gustu. Nie stawiamy Ci żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o Twój pomysł na ten projekt. Decydujesz sam o wszystkich szczegółach.

 

Nasze szafy przesuwne z lustrem mogą być jednocześnie i modne, i praktyczne. Pomożemy Ci znaleźć złoty środek. Nie chodzimy też na ustępstwa z jakością w przypadku oferowanych przez nas usług. Otrzymasz dokładnie taką szafę, jakiej oczekujesz.

 

W dwa tygodnie od pomysłu do nowego mebla

szafa z lustrem w sypialniJeśli wybierzesz naszą ofertę, przekonasz się, czym jest wygoda przy zawieraniu transakcji. Dbamy o to, by proces realizacji zamówienia był prosty. Możesz mieć nową szafę, nie wychodząc z domu. Wystarczy, że zadzwonisz do naszego warsztatu stolarskiego w Łodzi, a przyjedziemy na  bezpłatny pomiar i omówimy wspólnie Twój pomysł.

 

Po wspólnym zaakceptowaniu projektu szafy i wyceny, podpiszemy umowę i rozpoczniemy pracę nad Twoim zamówieniem. Określamy warunki z góry, więc wiesz na jakim etapie jest cały proces i nie martwisz się ukrytymi kosztami. Szanujemy Twój czas, dlatego  dostarczamy gotowy mebel najpóźniej w terminie dwóch tygodni.

 

Stworzone przez nas meble nie zawodzą oczekiwań. Podobnie jak nasi dotychczasowi klienci, możesz doświadczyć, czym jest komfort używania najlepszych mebli. Nasi fachowcy pomogą Ci  wybrać i zaprojektować szafę, która stanie się praktyczną ozdobą wnetrz, a Ty poczujesz się artystą we własnym domu. Sprawdź nasze portfolio i zadzwoń już dziś.