Szafy przesuwne do przedpokoju

Czy wiesz, że obecność dobrej szafy w przedpokoju może wprawić Cię w pogodny nastrój?  Zamawiając szafę przesuwną do przedpokoju, inwestujesz w porządek i czystość. Koniec z ciągłym sprzątaniem porozrzucanych butów i płaszczy. Szafa przesuwna ozdobi również przedpokój, a wbudowane lustro pozwoli Ci zadbać o wygląd przed wyjściem.

 

Na progu Twojego domu – szafa przesuwna w przedpokoju

Szafy przesuwne do przedpokoju ŁódźTwój przedpokój może przestać sprawiać Ci drobne, ale uciążliwe problemy z utrzymaniem porządku. Wystarczy zebrać i poukładać większość płaszczy, kurtek i butów w jednym miejscu – estetycznej i pojemnej szafie.

 

Kiedy zdecydujesz się zlecić nam wykonanie szafy do przedpokoju, zyskasz nie tylko wygodę – korzyści jest znacznie więcej:

  • nie musisz wstydzić się przed gośćmi bałaganu, którego nie zdążyłeś uporządkować.  Zaprojektujemy wnętrze szafy tak, byś z łatwością odkładał rzeczy na miejsce;
  • wygodnie jest mieć wszystkie sezonowe nakrycia wierzchnie oraz obuwie w jednym miejscu. Rozmiar mebla dostosujesz do własnych potrzeb; płaszcze i kurtki nie niszczą się, gdyż nasze szafy zapewniają dobry przepływ powietrza. Dzięki starannemu wykonaniu naszych mebli możesz przedłużyć trwałość przechowywanych ubrań;
  • zyskujesz więcej miejsca w przedpokoju. W przeciwieństwie do tradycyjnych szaf, układ jezdny drzwi przesuwnych zapewnia ich wygodne otwieranie nawet, gdy w pomieszczeniu jest kilka osób;
  • Poczujesz satysfakcję ze zrealizowania własnego projektu. Masz pewność, że zamawiasz u nas unikalny mebel.

Trwałość solidnych mebli na wymiar

Wygląd szafy przesuwnej do przedpokoju jest ważny, ale liczy się też jej solidność. Jeśli chcesz zlecić wykonanie mebla, który zostanie z Tobą na lata, a nie na sezon, powinieneś postawić na jakość i doświadczenie naszego zakładu stolarskiego  w  Łodzi. Gwarantujemy Ci:

  • elastyczne ceny, dopasowane do każdego budżetu;
  • fachowy montaż, przedłużający wytrzymałość szafy;
  • wyłącznie najlepsze marki materiałów do budowy mebli: EGGER, BLUM, KRONOPOL, SIGE, GAMET, SPAX, PFLEIDERER.

Nasze standardy realizacji

szafa w przedpokoju w kolorze beżowymStaramy się, by proces zamawiania mebli na wymiar był dla Ciebie jak najwygodniejszy. Wystarczy jeden telefon, by złożyć zamówienie. Przyjedziemy do Twojego domu i wykonamy bezpłatny pomiar. Kiedy wrócimy z gotowym projektem i ustalimy wycenę, pozostaje już tylko podpisać umowę i zaczynamy realizację.

 

Określenie jasnych zasad zapewni Ci spokój podczas oczekiwania na nową szafę. Dzięki naszym wspólnym ustaleniom zawsze wiesz, na jakim etapie znajduje się projekt i nie martwisz się dodatkowymi kosztami. Cenimy Twój czas, dlatego oferujemy dwutygodniowy termin realizacji zamówienia. Jeśli jesteś klientem z Łodzi, województwa łódzkiego lub mazowieckiego, czekamy na Twój pomysł. W naszym portfolio jest miejsce na kolejną wyjątkową szafę.